Застосування систем автоматизації і CAD-технологій в ортодонтії НОВИНИ

Навчання використанню сучасних технологій у сфері біомедичної інженерії є важливим не лише для студентів, а і для викладачів кафедри. Саме тому, нещодавно старшим викладачем кафедри виробництва приладів, к.т.н. Вонсевичем К.П, було пройдено практичний курс від компанії LightForce Orthodontics по “Основам анатомії та застосуванню систем автоматизації і CAD-технологій в ортодонтії”. Впродовж навчання було розглянуто основні анатомічні особливості організму, стоматологічний і ортодонтичний базис для застосування брекет-систем, а також сучасні автоматизовані технології та інженерні рішення, що застосовуються у сфері ортодонтії. Набутий практичний досвід безумовно буде використаний і покращить якість викладання дисциплін у сфері автоматизованих біомедичних технологій, зокрема у сучасних тенденціях розвитку сфери ортодонтії.