НМТ або ЗНО Вступ на 1 курс

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ АБО СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Шановний абітурієнт!

Ти стоїш перед важливим кроком у своєму житті. Може, навіть вибором подальшої долі: куди піти навчатись, до якого навчального закладу вступати, ким бути…Ми хочемо допогти тобі зробити цей складний крок і запрошуємо тебе до кафедри компʼютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів приладобудівного факультету КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Кафедра компʼютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою Комп’ютерно-інтегровані системи та технології виробництва приладів

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО

У 2023 році ЗНО замінено на НМТ (Національний мультипредметний тест). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (виключно повністю весь тест, міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках.  Вимоги до мотиваційного листа

Обов’язково під час подання електронних заяв потрібно надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Обсяг мотиваційного листа не має перевищувати 4000 знаків (без врахування пробілів).

Також результати ЗНО за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів НМТ, якщо різниця балів тесту та ЗНО не перевищує 15 балів.

Вступники можуть подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до 15-ти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 (визначені в Додатку 7 до Порядку прийому).

Конкурсний бал для вступників на основі ПЗСО та НРК5 за результатами НМТ 2023 та 2022 років обчислюється за такою формулою:

КБ = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3) /(К1 + К2 + К3) + ОУ,

• П1, П2, П3 – оцінки з трьох предметів НМТ;
  • ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності 174 та 175 (згідно з Додатком 6 до Порядку прийому);
  • Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 (визначені в Додатку 7 до Порядку прийому).
Перелік конкурсних
предметів
Вага предметів

1. Українська мова 0,3
2. Математика 0,5
3. Історія України (К3), Хімія (К3), Біологія (К3) 0,2
    Іноземна мова (К3)  0,25
    Фізика (К3) 0,5

Орієнтовні дати проведення основної сесії НМТ – з 05 червня до 23 червня

Врахування результатів ЗНО та НМТ

Конкурсний бал для вступників на основі ПЗСО за результатами ЗНО 2020–2021 років обчислюється за такою формулою:

КБ = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3) /(К1 + К2 + К3),

• П1, П2, П3 – оцінки з трьох предметів;
  • Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 (визначені в Додатку 5 до Порядку прийому).

Перелік конкурсних
предметів
Вага предметів
1. Українська мова 0,28
2. Математика 0,5
3. Історія України, або Хімія, або Біологія, або Фізика, або Іноземна мова, або Географія 0,2

Конкурсний бал для вступників на основі НРК5 за результатами ЗНО 2020–2021 років обчислюється за такою формулою:

КБ = (К1 × П1 + К2 × П2 ) /(К1 + К2),

• П1 та П2 – оцінки з першого (українська мова / українська мова і література) та другого (математика, або історія України, або іноземна мова, або біологія, або
  • фізика, або хімія, або географія) предметів;
  • Вагові коефіцієнти К1 та К2 (визначені в Додатку 7 до Порядку прийому).

Перелік конкурсних предметів Вагові коефіцієнти
1. Українська мова 0,3
2. Математика або Фізика 0,5
2. Історія України, або Хімія, або Біологія, або Географія 0,2
2. Іноземна мова 0,25

Конкурсний бал, після його обчислення, балансується на коефіцієнти шляхом множення: згідно правил прийому для спеціальностю 174 за якою проводиться набір на приладобудівному факультеті, діє галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників (Додаток 6 до Порядку прийому).

Якщо після домноження на коефіцієнти конкурсний бал перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.

Доуніверситетська підготовка

Випускникам системи доуніверситетської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала)

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Етапи вступної компанії 2023 року