Тренінг з автоматизації у системах біомедичної діагностики НОВИНИ

Навчання студентів кафедри продовжується, а разом з ним постійно вдосконалюються і знання та вміння викладачів кафедри. Зокрема, нещодавно, викладачем кафедри виробництва приладів Вонсевичем К.П, було пройдено практичний навчальний курс від компанії  FORVARDMED, яка є офіційним дистриб’ютором радіологічного обладнання та сучасних автоматизованих систем біомедичного призначення в Україні. Впродовж курсу по “Автоматизації та впровадженні сучасних комп’ютерно-інтегрованих рішень у системи біомедичної діагностики” було розглянуто практичні особливості функціонування та експлуатації таких автоматизованих біомедичних приладів як: комп’ютерно-інтегровані мамографічні та діагностичні рентген системи, портативні ультразвукові діагностичні комплекси, автоматизовані апарати для вакуумної терапії ран і штучної вентиляції легень, автоматизовані рішення для операційного обладнання, тощо. Набуті знання дозволять покращити якість викладання дисциплін у сфері комп’ютерно-інтегрованих і автоматизованих біомедичних технологій та підвищать загальну обізнаність викладацького складу кафедри у сучасних тенденціях розвитку сфери радіологічного та діагностичного обладнання.