Стартував вибір дисциплін для магістрів НОВИНИ

23.09.2023 року відбулась зустріч керівництва кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів зі здобувачами першого року навчання вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти груп ПБ-31мп та ПБ-31мн.

На порядку денному були  питання вибору дисциплін, які здобувачів будуть вивчати в наступних семестрах та призначення керівників випускних кваліфікаційних робіт.

Здобувачам було продемонстровано платформу для вибору дисциплін my.kpi, доведено можливості та алгоритм вибору й презентовано сертифікатні програми, які пропонує для вибору кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів:

«Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів»;

«Комп’ютерно-інтегровані біомедичні системи та технології».

Також, завідувач кафедри д.т.н., професор Безуглий М.О. акцентував увагу здобувачів на деяких питаннях організації освітнього процесу, наукових результатів  здобувачів для допуску до захисту випускної кваліфікаційної роботи.

По закінченню зустрічі відбулась сесія Q&A, де здобувачі вищої освіти змогли задати питання стосовно організації освітнього процесу.