Розпочалась виробнича практика для студентів 4 курсу НОВИНИ

13.04.2023 року на кафедрі відбулось розподілення студентів груп ПБ-91, ПБ-92, ПБ-п01, на проходження виробничої практики. Практика триватиме в період з 17 квітня по 21 травня 2023 р. і  на таких підприємствах: ТОВ «КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ УКРАЇНА ЛУ», ТОВ «Еструдер», ТОВ «НМЦ Медентех», ТОВ МВТІ Consultants LLC, ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СТАНДАРТІВ», АК «Компанія авіаційного та ракетно-технічного машинобудування», Grandz Inc., ТОВ «Клевер Експерт» та ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА».

Про вимоги щодо оформлення звітів з практики, а також етапів виконання дипломних проектів бакалавра студентам розповідали завідувач кафедри д.т.н. Михайло Безуглий, викладачі кафедри к.т.н., доцент Наталя Стельмах, асистент Сергій Заєць.