Аспірантка кафедри КІТВП на «PRO BEAUTY EXPO 2024» НОВИНИ

12-14 березня 2024 року в м. Києві пройшла виставка «PRO BEAUTY EXPO 2024», де було представлено сучасне вітчизняне та закордонне обладнання для терапії, дерматології, косметології та естетичної медицини.

Одним із учасників виставки було наше базове підприємство, з яким кафедра плідно співпрацює – ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС» м. Черкаси. ПП «ФОТОНІКА ПЛЮС» є однією з провідних компаній в Україні, як розробник та виробник лазерної апаратури для хірургії та терапії, а також інструментарію на основі оптичного волокна до неї, який застосовується в тому числі в терапії, косметології та дерматології.

Випускниця та аспірантка кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів Ольга Комарова презентувала останні новітні розробки підприємства в напрямку лазерних технологій.