Вітаємо з новим навчальним роком! НОВИНИ

01.09.2023 року кафедра Комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів радо відкрила двері новим і вже знайомим студентам. Під час посвяти першокурсників завідувач кафедри професор Михайло Безуглий розповів студентам про історію кафедри, її традиції, особливості навчання, наукових та дослідницьких перспектив, можливостей працевлаштування, що відкриваються під час навчання на кафедрі. Студенти груп ПБ-31 та ПБ-32 отримали студентські квитки, познайомились з викладачами кафедри та своїми кураторами. У зум-форматі відбулась посвята першокурсників, що не змогли взяти участь у зустрічах офлайн.

Перший день виявився сповнений позитивних емоцій і нових знайомств!

Бажаємо студентам набуття фундаментальних і не тільки знань, наснаги та креативних ідей на благо України!
З Днем знань, студенти!

Успіхів у навчанні!