Студенти кафедри – сертифіковані учасники Health Hackaton НОВИНИ

Нещодавно у Львіві проходив один з найбільших всеукраїнських хакатонів Health Hackathon. Студенти кафедри виробництва приладів групи ПБ-01 Шелудько Нікіта та Нижник Владислав взяли в ньому участь у складі команди Healthup з проєктом мобільного застосунку для підтримки фізичного та психологічного здоров’я. Участь в хакатоні дала змогу отримати величезний досвід в розвитку програмного продукту як в технічних, так й в бізнес напрямках. Під час заходу вони мали можливість поспілкуватися з найуспішнішими бізнес менторами України та Європи. За результатами участі студенти отримали сертифікати учасників та можливість просування проектів кафедри в компаніях партнерів Health Hackaton.

І хоча захід відбувся у вересні 2022 року, потенційним бажаючим вдосконалити свої soft-skills, – початок семестру – це найкращий час для подібних ініціатив, коли навчання лише розкачується, а чергова сесія так далеко …)))