Кафедра виробництва приладів на «Схід-Експо 2023» НОВИНИ

07 червня 2023 року старшого викладача кафедри виробництва приладів, Вонсевича К.П. було запрошено для проведення відкритого лекторію в рамках секції «Інноваційні рішення в медицині» на бізнес-виставку «Схід-Експо 2023». Захід відбувся в Києві, у приміщенні Мистецького Арсеналу, в межах Програми розвитку ООН (ПРООН) із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, Посольства США в Україні та Уряду Хорватії. Реалізація події відбувається щорічно з 2017 року в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації, Донецькою, Запорізькою, Луганською та Херсонською обласними державними адміністраціями, Донецькою обласною торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України.

У рамках презентації на тему: «Біонічне протезування. Світовий досвід та вітчизняні рішення» було розглянуто сучасні тенденції розвитку сфери протезування та роботизованих кінцівок, особливості їх побудови, імплементації та ціноутворення. Показано приклади сучасних зразків та проектів як українського, так і закордонного виробництва.

У процесі обговорення і професійних дискусій з профільними спеціалістами, визначено можливі варіанти розвитку особистих проектів у вказаному напрямку та потенційну співпрацю кафедри виробництва приладів із партнерами у галузі протезування та реабілітації.