Комп’ютерне моделювання процесів та систем. Чисельні методи

Book Cover: Комп’ютерне моделювання процесів та систем. Чисельні методи
Part of the К series:

Комп’ютерне моделювання процесів та систем. Чисельні методи : підручник / С. П. Вислоух, О. В. Волошко, Г. С. Тимчик, М. В. Філіппова. – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, Вид-во «Політехніка», 2021. – 228 с.

Розглянуто найбільш поширені чисельні методи, що трапляються в типових інженерних і наукових задачах у галузі комп’ютеризованих систем управління та комп’ютерної інженерії. Подано методологію комп’ютерного моделювання, похибки комп’ютерних обчислень, методи й алгоритми обчислення та наближення функцій, розв’язання систем лінійних і нелінійних рівнянь, чисельного інтегрування та диференціювання функцій і вирішення диференціальних рівнянь. Наведено широкий спектр прикладів та задач. Для студентів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» під час вивчення дисципліни «Комп’ютерне моделювання систем та процесів», може бути використаний під час вивчення дисциплін, які пов’язані з комп’ютерними обчисленнями та обробкою даних, а також для наукової роботи студентів, аспірантів, інженерів і вчених.