Комп’ютерне моделювання процесів і систем. Методи оптимізації

Book Cover: Комп'ютерне моделювання процесів і систем. Методи оптимізації
Part of the К series:

Підручник «Комп'ютерне моделювання процесів і систем. Методи оптимізації», який виданий колективом кафедри виробництва приладів С. П. Вислоух, О.В. Волошко, Г.С. Тимчик, М.В. Філіппова, вже доступний на сайті бібліотеки КПІ.

У підручнику представлено найбільш поширені методи аналітичної й чисельної оптимізації та математичного програмування, що необхідні для розв’язання практичних і наукових задач у різних галузях. При цьому значна увага надається алгоритмізації методів оптимізації та особливостям їх комп’ютерної реалізації. Підручник складається з окремих розділів, на початку кожного із них вказується сутність відповідних методів оптимізації, приклади їх практичної реалізації та комплекти завдань для самоконтролю й контрольні запитання, що сприятиме кращому сприйняттю та засвоєнню матеріалу.

Видання буде в нагоді студентам, які вивчають методи комп’ютерного моделювання та оптимізації процесів і систем, і може використовуватись при курсовому та дипломному проектуванні, виконанні магістерських дисертацій та наукових робіт студентами, аспірантами, інженерами та науковцями.