Учні Політехнічного ліцею на кафедрі КІТВП НОВИНИ

В рамках профорієнтаційного заходу, 31 травня 2024 року, відбулася зустріч учнів Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва з викладачами кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів. Учні ліцею, під керівництвом класного керівника Шевчук Олени Василівни, мали можливість відвідати навчальні аудиторії та ознайомитися з науково-технічною базою кафедри.

Під час зустрічі з завідувачем кафедри Михайлом Безуглим та викладачами Константином Вонсевичем, Сергієм Лісовцем та Дмитром Велигоцьким, учні дізналися про історію факультету, освітні програми кафедри, за якими кафедра готує фахівців за спеціальністю, сучасні тенденції створення робототехніки, досягнення викладачів у цій сфері та дисципліни, які читаються на кафедрі.