Приладобудування 2024: стан і перспективи НОВИНИ

14-15 травня 2024 року відбулася «Міжнародна науково-технічна конференція Приладобудування 2024: стан і перспективи» у ZOOM форматі. Розпочав пленарне засідання професор д.т.н., декан факультету Тимчик Г.С. з вітальним словом. Наступну доповідь на тему «Особливості побудови експертної інформаційно-вимірювальної системи для задач виявлення нейротоксикації» презентував професор д.т.н., Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Ткачук Р. А.

Комерційний директор інженерно-технологічний центр «Технополіс» Ткачук Р. А. виступив з доповіддю «Інновації у вітчизняному машинобудуванні за рахунок впровадження сучасного інструменту, обладнання, технологій», а завершив пленарне засідання професор д.т.н., КПІ ім. Ігоря Сікорського Туз Ю. М з доповіддю «Система моніторингу відокремлюваних елементів». Далі робота конференції продовжилась у секціях.

Викладачі та аспіранти, магістранти кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів представили свій науковий доробок у секціях №3 «Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів» та №6 «Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень»:

• «Аналіз параметрів пускової установки катапультового типу з урахуванням характеристик безпілотного літального апарату» Буковська, Д.В., Антонюк В.С.
  • «Preparation of the database for neural network training in the problems of product defect recognition» Ihor Mastenko, Nataliia Stelmakh, Pawel Komada
  • «Ергономічні особливості проєктування протезу нижньої кінцівки людини» Криницький П.К., Клочко Т.Р.
  • «Detection and elimination of noise in low-dose lung computed tomography using neural network methods» Serdiuk O., Stelmakh N.
  • «Алгоритми роботи комп’ютерно-інтегрованого ультразвукового біомедичного комплексу» Дейнеко Б.С., Терещенко М.Ф.
  • «Перспективні моделі оцінки температурного впливу лазерного випромінювання на біологічні тканини» Пащенко Г.А., Терещенко М.Ф.
  • «Алгоритм роботи автоматизованої системи забору крові з біометричною ідентифікацією» Яковенко І.О.

Організатори конференції дякують всім учасникам та запрошують до подальшої співпраці!