Магістрант КІТВВП переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт НОВИНИ

Відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Студент кафедри компютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів став переможцем І туру Матошин Олександр.

На конкурсі була представлена робота на тема: Моделювання та оптимізація процесу свердління отворів у деталях з вуглепластику

Метою роботи є підвищення ефективності свердління отворів у деталях з вуглепластику шляхом автоматизованого керування технологічним процесом з використанням отриманих  математичних залежностей параметрів якості від режимів та умов оброблення.

У роботі представлені результати літературного огляду, що розкриває проблематику процесу оброблення композиційних матеріалів та суттєву відмінність даного процесу від оброблення металів. Виконано аналіз дефектів, які виникають при обробленні композиційних матеріалів. Представлено результати моделювання параметрів процесу свердління деталей з вуглепластику. Наведено математичні залежності параметрів якості від режимів і умов оброблення. Представлено математичну модель процесу свердління деталей з вуглепластику. Розроблено алгоритми і програми оптимізації «Optimization composites» та імітаційного моделювання «Drilling composites v1», що дозволили знайти оптимальні режими та виконати імітаційне моделювання процесу свердління отворів у деталі, що виготовлена з вуглепластику ВКУ-25.

Вітаємо з перемогою!