Екскурсія на виставку InterCHARM Україна 2024 НОВИНИ

Студенти груп ПБ-31мп, ПБ-32  Пащенко Гліб, Пацина Юлія  разом з викладачем Терещенко Миколою Федоровичем провели виїзне заняття та екскурсію по вистававкових залах  ХХІІ Міжнародної  виставки індустрії краси (InterCHARM-Україна 2024) 18.09.2024 р. Познайомилися з представниками провідних компаній світу та України , що виробляють сучасну  роботизовану  медичну та косметологічну  техніку, зустрілися з нашою випускницею та аспіранткою Комаровою Ольгою, що представляла українського виробника лазерної медичної і косметологічної  техніки «ФОТОНІКА плюс». Ознайомились з роботою кращих зразків  косметологічної і реабілітаційної техніки,  ультразвукової,  променевої, лазерної медичної техніки, зібрали інформацію для написання магістерських дисертацій, дипломних, курсових  проєктів та РГР. Відвідали майстер-класи з лазерної, реабілітаційної, діагностичної та фізіотерапевтичної техніки.