Вступ на І курс

Шановний абітурієнт!

Ти стоїш перед важливим кроком у своєму житті. Може, навіть вибором подальшої долі: куди піти навчатись, до якого навчального закладу вступати, ким бути…Ми хочемо допогти тобі зробити цей складний крок і запрошуємо тебе до кафедри виробництва приладів приладобудівного факультету КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Кафедра комп`ютерно-інтегрованих технологій виробництва приладів проводить набір студентів

• на основі повної загальної середньої освіти (ПСЗО)
  • на основі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра (НРК5)

Інформація для вступників на 1 курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра по спеціальності 174 “Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка”, за освітньою програмою підготовки «Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні». Навчання протягом 3-х років 10 місяців (ПЗСО) та протягом 2-х років 10 місяців (НРК5).

Вся актуальна офіційна інформація (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) розміщена на ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Для вступників з тимчасово окупованих територійСторінка освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Інформація про акредитацію