33-я Міжнародна медична виставка Public Health 02.10.2024 р НОВИНИ

Студенти груп ПБ-31мп,ПБ-41мп, ПБ-11, ПБ-12,  ПБ-22, ПБ-32 Пащенко Гліб,  Борута Михайло,Цомпель Олександр, Турбіцький Олександр, Лапка Богдан, Єрмолаєв Денис, Житченко Владислав, Вялков Володимир, Дейнека Богдан та  Пацина Юлія  разом з доцентом Терещенко Миколою Федоровичем провели виїзне заняття  в виставочних залах  33-ї Міжнародної медичної виставки Public Health 02.10.2024 р. Провели профорієнтаційні зустрічі, познайомилися з представниками провідних компаній світу та України , що виробляють сучасну автоматизовану, роботизовану , комп’ютерно-інтегровану  медичну техніку, зустрілися з нашими випускниками  аспіранткою Комаровою Ольгою та іншими. Ознайомились з роботою кращих зразків ультразвукової,  променевої, лазерної медичної техніки, зібрали інформацію для написання магістерських дисертацій, дипломних , курсових  проєктів та РГР. Відвідали майстер-класи з тактичної медицини, реабілітаційної, діагностичної та фізіотерапевтичної техніки.