вступна кампанія 2016 Вступ до магістратури

Увага прийом документів

Прийом документів на навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнем підготовки «спеціаліста» та освітньою програмою «магістра» (1 етап) на факультеті ПБФ НТУУ «КПІ» відбудеться:

04.07.16 о 10:00 ауд.  287-1

Документи які потрібно подати:

Випускники НТУУ «КПІ» поточного року особисто подають до атестаційної комісії відповідного факультету/інституту:

заяву на ім’я ректора НТУУ “КПІ”, у якій вказують спеціальність, форму навчання та джерела фінансування.

Згоду на на збір та використання інформації

Форму 0-26  підписану керівником дипломного проекту а також копію документів, які підтверджують творчі фахові досягнення (статті, тези доповідей, дипломи олімпіад, патенти тощо).

2 фотокартки розміром 3 х 4 см

Увага іспити

Проведення вступного випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістра/спеціаліста (1 етап) з іноземної мови на факультеті ПБФ НТУУ «КПІ» відбудеться:

14.07.2016 о 900 ауд. 1-201-1

Проведення вступних випробувань на освітньо-кваліфікаційний рівень підготовки «спеціаліста» та освітню програму «магістра» (1 етап) на факультеті ПБФ НТУУ «КПІ» відбудеться:

·    «Комп'ютерно-інтегровані технології виробництва приладів»13.07.2016 о 830 ауд. 293-1

·    «Біомедична вимірювальна техніка»13.07.2016 о 1200 ауд. 293-1