Виставковий центр компанії Мед Ексім НОВИНИ,Профорієнтаційна робота

16.11.18 cтуденти нашої кафедри спільно з Вонсевичем К.П. відвідали виставковий центр компанії Мед Ексім. Компанія Мед Ексім є одним з найбільших імпортерів медичного обладнання в Україні, та займається імпортом і обслуговуванням медичної апаратури від провідних світових виробників. Підчас екскурсії студенти мали змогу ознайомитись із сучасними приладами для ультразвукової діагностики, дентальними рентгенами, венсканерами, апаратами для штучної вентиляції легень, наркозними системами та іншими зразками сучасної медичної апаратури, представленої у виставковому центрі. Окрім того, студенти прослухали короткий лекторії про основні принципи роботи відповідної апаратури та особливості її застосування, а працівники компанії люб’язно надали консультації по всіх питаннях, щодо практичних особливостей її наладки та експулатації.

Дякуємо компанії Мед.Ексім за співпрацю, можливість проведення екскурсії та приділений час.

11/28/2018