Урожайний «Sikorsky Challenge» для кафедри КІТВП НОВИНИ

Цього року одразу три команди студентів та викладачів кафедри зі своїми проєктами були представлені у фінальній частині ХІI Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2023”, що проходив з 24 по 27 жовтня 2023 року. Команда 1: студент групи ПБ-21мп Рогожніков Роман, доцент кафедри Микола Терещенко та керівник ТОВ «Медінтех» Микола Чухраєв з проєктом «Автоматизована система магнітної терапії». Команда 2: випускник бакалаврату 2023 року Михайло Миколенко та завідувач кафедри професор Михайло Безуглий з проєктом «Екзоскелет для реабілітації зап’ястя». Команда 3: студенти групи ПБ-31мп  Стороженко Владислав, Рудковський Ілля та доцент кафедри Наталія Стельмах з проєктом «Позиційний міопривід для дистанційного управління». Усі три проєкти були представленні в секції Біомедична інженерія та здоров’я людини. Наші команди  перейнялись духом цьогорічного фестивалю, що був присвячений впровадженню інноваційних технологій для допомоги та підтримки наших військових та відбудові країни у післявоєнний період.

Так тримати! Запрошуємо студентів кафедри не бути спостерігачами і презентувати свої ідеї науковому, виробничому та комерційному загалу! Творчого натхнення студентському та викладацькому колективу кафедри!