Виробнича практика для студентів 4 курсу НОВИНИ

15.04.2024 року на кафедрі відбулось розподілення студентів груп ПБ-01, ПБ-02, ПБ-з01 для проходження виробничої практики. Практика триватиме з 15 квітня по 19 травня 2024 р.  на підприємствах: ТОВ «Еструдер, ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЮНІПРАЙМ», ПраТ «НВО «Київський завод автоматики», ТОВ «Стіл Аргумент», ТОВ «АДЖАСК СІСТЕМС МАНЮФЕКЧУРІНГ, ТОВ «СПЕЦВЕН», ТОВ «НМЦ Медентех», ТОВ «АСАП СЕРВІС», ТОВ «ПРОТИПОЖЕЖНІм ТЕХНОЛОГІЇ», ТОВ «ТОРЕКС-К», ТОВ «АСКФОР», ТОВ «АВ 2016», ТОВ «Нежить», ГО «Українські Месершміти», Justus Liebig University Giessen, а також кафедрі АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Про вимоги щодо оформлення звітів з практики, а також етапів виконання дипломних проектів бакалавра студентам повідомили завідувач кафедри д.т.н., проф. Михайло Безуглий та асистент кафедри Сергій Заєць.