Студенти кафедри КІТВП на Public Health 2023 НОВИНИ

Студенти груп ПБ-21мп, ПБ-з21мп, ПБ-31мп, ПБ-01, ПБ-02  Богдан Баталія, Щур Марина, Подсевак Дмитро, Пащенко Гліб, Цомпель Олександр, Дорошенко Олег, Слєпчук Вікторія, Номінат Євгеній  разом з викладачем Терещенко Миколою Федоровичем провели виїзне заняття у виставочних залах 32 Міжнародної медичної виставки Public Health 2023. Познайомилися з представниками провідних компаній світу та України , що виробляють сучасну роботизовану медичну техніку, зустрілися з випускниками кафедри різних років, робота яких спеціалізується на медичній тематиці, – зокрема, Христовим Олександром, Швидким Василем, Клоповим Максимом та Соломянчуком Дмитром. Ознайомились з роботою сучасних зразків ультразвукової, променевої, лазерної медичної техніки, отримали корисну інформацію для написання магістерських дисертацій, дипломних, курсових  проектів. Узяли участь у майстер-класах з тактичної медицини, реабілітаційної, діагностичної та фізіотерапевтичної техніки.