RHINOCEROS та GRASSHOPPER – сучасні технології приладобудування НОВИНИ

Сучасні прилади досить віддалено нагадують ті пристрої, що були 20 років тому. Вони мають більш космічний дизайн та оформлення. Застосування біонічних форм дозволяє створювати прилади з ергономічними характеристиками та дуже зручними у користуванні. Для створенні футуристичного та екологічного дизайну в нагоді стане програма RHINOCEROS 3D, в основу якої покладено моделювання NURBS (Non-uniform rational B-spline), що основано на використаннні Без’є-кривих для створення тривимірних поверхонь за сплайн-кривими. Дана програма дає можливість не тільки створювати сучасні дизайни, але й забезпечити високу точність проектування з допуском до 0,0001 мм. А використання вбудованого плагіну параметричного моделювання GRASSHOPPER, дозволяє автоматизувати процес створенням алгоритмів, що формують складні параметричні структури. Так RHINOCEROS 3D покликаний перетворити проектування у творчий та захоплюючий процес.