Пилипчук Андрій – стипендіат Президента України !!! НОВИНИ

Вітаємо студента 2-го курсу бакалаврату кафедри КІТВП група ПБ-22 Пилипчука Андрія Сергійовича з отримання стипендії Президента!

Пряма мова Андрія: «Це велика честь для мене, і я вдячний за цю можливість всім моїм викладачам, одногрупникам та друзям. Завдяки їхній підтримці, наша команда посіла 3 місце у всеукраїнському інженерному хакатоні SmaRTF. Особисто я отримав перші місця у конкурсі “Мій факультет в історії КПІ” та олімпіаді з дисциплін «Інженерна графіка» та «Інженерна та комп’ютерна графіка». Також я став співавтором статті у міжнародному науковому журналі SWorldJournal. Ці маленькі перемоги призвели до отримання мною Президентської стипендії, яка стане стимулом для подальшого розвитку моїх академічних зусиль. Надіюсь, що на нас чекає ще багато звершень у майбутньому!»

Бажаємо нових ідей та успіхів в навчанні та науці!