Профорієнтаційна зустріч з учнями спеціалізованої школи № 17 НОВИНИ,Профорієнтаційна робота

Кафедра виробництва приладів, радо зустріла учнів спеціалізованої школи № 17 у стінах нашого університету. В рамках профорієнтаційного заходу відбулася тепла зустріч учнів з Григорієм Семеновичем Тимчиком: професором, деканом ПБФ, доктором технічних наук та Михайлом Олександровичем Безуглим: професором, доктором технічних наук, завідувачем кафедри виробництва приладів. Учні дізнались історію факультету, освітні програми, за якими кафедра готує фахівців за спеціальністю.

Також учні мали змогу відвідати державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» і особисто побачити винаходи, що були розроблені науковцями університету.