Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

Профорієнтаційна робота Профорієнтаційна робота

18.12.2017 року на нашій кафедрі відбулась зустріч із студентами Першого Київського Медичного коледжу за спеціалізацією “Лабораторна діагностика” в рамках  профорієнтаційної роботи. Студенти познайомились з університетом, особливостями освітнього процесу та перспективами працевлаштування за спеціалізацією “Медичні прилади і системи”, підготовку за якою на базі освітнього рівня “молодший спеціаліст” здійснює наша кафедра.

     

На даний захід були запрошені гості: Оксана Ляшенко з відділу академічної мобільності студентів  та Maryna Ienina (випускниця НТУУ “КПІ” та програми подвійного диплому з Korea Institute of Science and Technology (KIST)), що на даний час працює в EOS (Electro Optical Systems) as an Application Engineer у місті Остін, штату Техас, Сполучених Штатах Америки.

       

Гості представили презентацію для студентів  програми ЄС академічного обміну Еразмус+ для ознайомлення студентів із різними можливостями короткотермінового навчання за кордоном у рамках кредитної мобільності та  поділились власним досвідом участі у програмі подвійного диплому та подальшого успішного працевлаштування. 

       
       

Сподіваємось, що отримана інформація допоможе студентам зробити правильній вибір у своєму житті!!!

Кафедра Виробництва приладів ПБФ, КПІ ім.Ігоря Сікорського