Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

Працювати за спеціальністю – цікаво! НОВИНИ

Давайте познайомимось.

Мене звати Шиян Яна, я студент групи ПБ-11мн, працюю тестувальником друкованих плат у Ajax. В мої обов’язки входить: візуальний огляд плати (щоб виключити механічні дефекти, місця поганої пропайки, відсутність компонентів), автоматичне тестування та прошивка на тест-блоці. На даному етапі кожній платі присвоюється індивідуальний QR код. 100% продукції проходить hardware test, що має за мету перевірити справність електричних вузлів та контактних зон.

Один із ключових факторів успіху підприємства – це прогресивний підхід до проектування продукції та її висока якість, тому саме Ajax Systems займає лідируючу позицію у світі серед компаній, що виготовляють бездротові системи сигналізації. За останні декілька років обсяги виробництва збільшились у 30 разів. Копітка робота над впровадженням нових технологій, підвищення рівня автоматизації виробництва, особисто розроблене ПЗ, є ключовими складовими успіху компанії. Всі девайси, що випускаються, проходять через три департаменти виробництва: департамент монтажу, департамент напівфабрикату, департамент готової продукції. Після кожного етапу продукція проходить контроль якості. Компанія має виробництво повного циклу: автоматизоване збирання плат (SMD-лінії), конвеєрне збирання пристроїв, автоматизовану прошивку ПЗ та пакування. Для тестування продукції використовуються спеціальні тест-стенди та власне ПЗ.

Кропітка праця кожного співробітника – це великий внесок у роботу компанії, як окремий  пазл у великій картині. Тому мені цікаво працювати за моєю спеціальністю. Мені приємно, що завдяки моїй роботі життя людей у всьому світі стає більш безпечним.

Кафедра Виробництва приладів ПБФ, КПІ ім.Ігоря Сікорського