Працювати за спеціальністю – це круто! НОВИНИ,Профорієнтаційна робота

Для будь-якого сучасного підприємства головним завданням є збільшення конкурентоздатності на ринку та підвищення рентабельності продукції. Досягти цих результатів можна за рахунок впровадженням сучасних технологій управління підприємством. Автоматизація дозволяє збільшити якість продукції через мінімізацію контакту людини з продукцією. На ТОВ «Хорольський завод дитячих продуктів харчування» автоматизацією займається служба контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, де саме працює слюсарем наш студент ІІІ курсу групи ПБз-82 – Кушнір Данило.

В обов’язки Данила входить налаштування, обслуговування та ремонт автоматичних приладів, призначених для транспортування сухої суміші по трубопроводах.

Бажаємо Дані успіхів в навчанні та кар’єрного росту!