Новий номер “Віснику Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ НОВИНИ

Вийшов черговий випуск 64 (2) збірнику наукових праць “Вісник Київського політехнічного інституту. Серія ПРИЛАДОБУДУВАННЯ” (http://visnykpb.kpi.ua/). Видання зареєстроване у Переліку фахових видань категорії Б України, спеціальності 151, 152, 153, 163, 173, індексується в міжнародних наукометричних базах WorldCat, OpenAIRE, BASE, Index Copernicu та Google Scholar.

Викладачі та студенти кафедри виробництва приладів опублікували результати своїх осатнніх наукових досліджень:

– ВИКОРИСТАННЯ ДОДАНОЇ РЕАЛЬНОСТІ ПРИ СКЛАДАННІ ЦИКЛОЇДАЛЬНОГО РЕДУКТОРА. (Олег Чигрін, Катерина Барандич, Максим Гладський).

– ЗАСТОСУВАННЯ МОДЕЛІ ЛОТКИ-ВОЛЬТЕРРИ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ (Ольга Даценко, Тетяна Клочко).

– ВИЗНАЧЕННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ОЗНАК РОЗСІЯНОГО СКЛЕРОЗУ ЗА ДОПОМОГОЮ МОДЕЛІ КРОКУ ТОНТОР (Володимир Скицюк, Тетяна Клочко).

До уваги авторів – наступний Випуск 65 (1) вийде в червні 2023 року і наразі триває прийом статей.