Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

Матеріально-тех. база

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Лабораторії та обладнання

На сьогоднішній день якість підготовки фахівців значною мірою залежить від стану навчально-матеріальної бази вищого навчального закладу, яка дає можливість на належному рівні провадити теоретичне й практичне навчання, а також – наукову діяльність. Кафедра виробництва приладів має належну матеріально-технічну базу – оснащення для візуального супроводження лекційних і лабораторних занять, що забезпечує сучасний рівень навчального процесу та організації науково-дослідної роботи студентів. Викладачі кафедри активно застосовують прогресивні методи навчання з використанням інноваційних технологій та методів: візуалізовані лекції, семінари, комп’ютерні практикуми, тестування.

611 лабораторія МЕДИЧНИХ ПРИЛАДІВ І СИСТЕМ

611 аудиторія 21 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського призначення для проведення леційних занять та лабораторних робіт. Лекційна аудиторія розрахована на проведення лекцій  2-м групам (загальною місткістю 50 студентів) та призначена для проведення аудиторних занять і трансляцію графічного матеріалу на проекційний екран. Лабораторія оптичних медичних приладів і систем призначена для проведення наукових досліджень та виконання лабораторних робіт.

 

СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ МІКРОСКОП UNICO Н600
ПЕРЕСУВНИЙ РЕНТГЕН АПАРАТ АРМАН-1
АПАРАТИ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ
613 лабораторія МЕДИЧНИХ ПРИЛАДІВ І СИСТЕМ

613 аудиторія 21 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського є аудиторія кафедри вирообництва приладів де проводять дослідження в лабораторії з таких дисциплін: акустичні медичні прилади, біофізика, прилади контролю фізіологічних параметрів людини.

      

 

АПАРАТ ДЛЯ ФІЗІОТЕРАПІЇ КОМБІНОВАНИЙ МИТ-11
РАДІОМЕТР ПРИПЯТЬ РКС-20.03
РЕОГРАФ 4РГ-2М
ТЕСЛАМЕТР УНІВЕРСАЛЬНИЙ 432051
МІЛІТЕСЛАМЕТР Ф4354, Ф4356

605 Лабораторія МЕДИЧНИХ ПРИЛАДІВ І СИСТЕМ

605 аудиторія 21 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського є аудиторія кафедри вирообництва приладів де проводять дослідження в лабораторії з таких дисциплін: акустичні медичні прилади, біофізика, прилади контролю фізіологічних параметрів людини.

 

СТЕНД ДЛЯ МЕДИЧНИХ ВИМІРІВ KL-720
ВИМІРЮВАЧ АРТЕРІАЛЬНОГО ТИСКУ АВТОМАТИЧНИЙ SAMSUNG SBM-500S, SBM-600M
АПАРАТ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ТЕРАПІЇ УЗТ.1.01Ф, УЗТ.1.07Ф
ЕХОТОМОСКОП ETS-DMU-02
АУДІОМЕТР АП-02
АПАРАТ МАГНІТОТЕРАПІЇ МАГ-30
ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФ ЕК1Т-03М2
ДАРСОНВАЛЬ КОРОНА
СЛУХОВИЙ АПАРАТ Tondi U-2M1, XINGMA XM-999e
CLATRONIC MS1 2571
ЕНДОСКОП ПУЧОК МТ 11

293-1 лекційна та лабораторія ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЛАДОБУДУВАННЯ

293 аудиторія 1 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського призначення для проведення леційних занять та лабораторних робіт. Лекційна аудиторія розрахована на проведення лекцій  2-м групам (загальною місткістю 50 студентів) та призначена для проведення аудиторних занять і трансляцію графічного матеріалу на проекційний екран. Лабораторія технології приладобудування призначена для проведення наукових досліджень та виконання лабораторних робіт.

 

3D-принтер
ПРОФІЛОМЕТР MAHR MARSURF PS1
ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВИМІРЮВАННЯ
ВИМІРЮВАЛЬНА ГОЛОВКА
УНИВЕРСАЛЬНЫЙ ДЕФЕКТОСКОП УД4–Т ТОМОГРАФІК

287-1 лекційна та лабораторія ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЛАДОБУДУВАННЯ

287 аудиторія 1 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського призначення для проведення леційних занять та лабораторних робіт. Лекційна аудиторія розрахована на проведення лекцій  2-м групам (загальною місткістю 50 студентів) та призначена для проведення аудиторних занять  Лабораторія технології приладобудування призначена для проведення практичних та  лабораторних занять.

 

НАВЧАЛЬНИЙ СТЕНД EV8031/AVR (LCD)
ТЕПЛОВІЗОР

172-1 лекційна та лабораторія ТЕХНОЛОГІЇ ПРИЛАДОБУДУВАННЯ

172 аудиторія 1 корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського призначення для проведення леційних занять та лабораторних робіт. Лекційна аудиторія розрахована на проведення лекцій  2-м групам (загальною місткістю 50 студентів) та призначена для проведення аудиторних занять. Лабораторія технології приладобудування призначена для проведення наукових досліджень та виконання лабораторних робіт.

LEGO MINDSTORMS NXT
ТВЕРДОМІР ДИНАМІЧНИЙ ТД-32
ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ МІКРОСКОП БМИ-1
Кафедра Виробництва приладів ПБФ, КПІ ім.Ігоря Сікорського