Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018 НОВОСТИ

З 16 по 19 жовтня 2018 року в НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбувся VІI міжнародний Фестиваль інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2018 на якому був представлений проект “Апарат вакуумної абсорбції та санації ран нашої студентки Руцької Оксани.

Апарат вакуумної абсорбції та санації ран –апарат вакуумної терапія чи VAC-терапія (Vacuum–assisted closure) з санацією ран – це новітній напрямок високоефективного лікування поверхні рани, заснований на поєднані локальної дії негативного тиску та дієвого впливу дрібнодисперсних розпилених частинок з лікарськими препаратами.

Поєднання методу вакуумної абсорбції з ультразвуковим зрошенням ранової поверхні є самодоповнюючими напрямами лікування ран. Таке поєднання дає можливість пришвидшити виздоровлення пацієнтів. Це призводить до прискореного заживлення ран, раневих поверхонь, вогнепальних ран.

Читайте про винахід Руцької Оксани на https://fakty.ua