компанія «НІК» ВАКАНСІЇ

Дата: 06.01.2018

У зв’язку з розширенням виробництва компанія «НІК» пропонує працевлаштування студентів з попереднім стажуванням.
Вакансії для студентів, напрямки:

1. Інженер-конструктор/ Інженер-механік
Виготовлення деталей (ЧПУ), монтаж, налагодження систем автоматизації виробництва. З подальшим розвитком конструктором подібних систем.
Система включає систему електрики/електроніки, автоматики (пневматика, електро-магнітні датчики), механіка (штовхачі, конвеєр, інші механізми для переміщення в площині та в просторі).

2. Програміст ПЛК (Інженер АСУТП)
Підтримка та відладка систем автоматизації на базі ПЛК Siemens. Необхідне розуміння логіки ПЛК, як працюють датчики, які існують сигнали, як сигнали проходять через систему автоматизації і т.д.

3. Розробник КД для монтажників лінії автоматизації.
Знання ЕСКД або стандартів ISO по оформленню документації.

4. Технічний письменник.
Розробка, підтримка технічної та експлуатаційної документації. Підготовка документів на сертифікацію приладів, робота з ЦСМ. Обов’язковий достатній рівень технічної грамотності.
Треба знання української, російської. Грамотність і т.д. Студент з гарною англійською матиме перевагу.

5. Конструктор приладів.
Цікаві кафедри, де вчать моделювання потоків води/газів, моделювання нагріву (взагалі теплообміну), напруження, а також 3D-моделювання в SolidWorks.

Найкращих студентів компанія буде розвивати і навчати в певних напрямках:
    Промислова автоматизація;
    Розробка пресс-форм;
    Обслуговування та експлуатація виробничого обладнання;
    Технічний письменник.

Сайт компанії – http://www.nik.net.ua/

З пропозиціями та запитаннями звертатися до деканату (Лакоза С.Л.).