Екскурсія студентів на ККЕПОП Екскурсії студентів

15.12.2017 студенти кафедри ВП відвідали Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство (ККЕПОП). ККЕПОП є провідним підприємством галузі, має філії в Києві, Чернігові та Черкасах і стабільно займає лідируючі позиції на ринку протезно-ортопедичних виробів.

Головною метою діяльності Київського підприємства є всебічне задоволення потреб осіб з інвалідністю необхідними протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям. Підприємство має потужну матеріально-технічну базу, оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовити протезно-ортопедичні вироби за новими прогресивними технологіями із застосуванням закордонних та вітчизняних комплектуючих провідних виробників. Серед інших, це виробники Німеччини (OttoBock), Сполучених штатів Америки (Freedom Innovations, TouchBionics), Японії (Swan, Nabtesco). Окрім того, на підприємстві функціонує сервісний центр, що надає послуги з гарантійного та післягарантійного обслуговування технічних засобів реабілітації.

Сайт підприємства: http://kievprotez.com.ua/