Пішов з життя видатний викладач Новини кафедри

Пішов з життя відомий учений в області технології приладобудування, кандидат технічних наук, доцент кафедри виробництва приладів Національного технічного університету України КПІ ім. Ігоря Сікорського Держук Володимир Андронович.
Факультет приладобудування та кафедра виробництва приладів КПІ ім.Ігоря Сікорського з глибоким сумом та скорботою сповіщають, що 08.10.2017 у віці 82 років перестало битися серце відомого вченого, талановитого і чуйного педагога, надійного й перевіреного товариша, котрий упродовж всього життя був людиною з великим серцем.
У 1957 році Держук Володимир Андронович поступив в Київський ордена Леніна політехнічний інститут, який успішно закінчив по спеціальності «Технологія машинобудування, металорізальні верстати і інструменти». Впродовж 40 років віддавав всього себе бездоганному служінню рідному для нього Київському ордена Леніна політехнічному інституту. Основою високого рівня викладання були не тільки знання Володимира Андроновича, але і його виробничий досвід, і пошана до студентів у поєднанні з вимогливістю і принциповістю. Довгі роки він працював на посаді заступника декана факультету з методичної роботи. Успішно захистив кандидатську дисертацію, підготував і виховав не одне покоління висококваліфікованих фахівців в галузі приладобудування. Володимир Андронович Держук приймав активну участь у суспільному житті університету, він був головою Ради ветеранів війн та праці приладобудівного факультету. Нагороджений знаком «Відмінник освіти», медалями та грамотами. Володимир Андронович Держук отримав високі наукові досягнення та широке визнання вітчизняних і зарубіжних учених.

Колектив кафедри виробництва приладів поділяють скорботу і висловлюють глибоке співчуття родині та близьким нашого вірного й незабутнього товариша – Держука Володимира Андроновича– з приводу його кончини.
Світла пам’ять про Володимира Андроновича назавжди залишиться в наших серцях!

Викладачі та співробітники кафедри виробництва приладів
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Попрощатися із покійним можна буде у вівторок, 10 жовтня, у холі  1-го корпусу КПІ ім.Ігоря Сікорського, енергокрило  о 11:00