Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Кафедра Виробництва приладів готує випускників за двома спеціальностями 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Спеціалізація «Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів»–це новітній напрямок високопродуктивних технологій, де використовуються останні досягнення в сфері комп’ютерних та інформаційних засобів, штучного інтелекту, теорії керування, мікропроцесорної техніки, електроніки та елементів автоматизації проектних та виробничих процесів.

     Випускники спеціалізація «Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів» успішно працюють в проектно-конструкторських організаціях, науково-дослідних установах, в сфері розробки та управління програмного забезпечення, обчислювальних центрах, на промислових підприємствах в різних галузях виробництва, в оборонній промисловості, зокрема у розробці та виготовленні озброєння та техніки, на підприємствах зв‘язку, транспорту, в службах обслуговування телекомунікаційних систем та інформаційних технологій.

До підприємств та компаній на яких працюють випускники кафедри входять такі як ДП «ДержККБ «Луч», Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», АНТК «Антонов», GlobalLogic, EPAM, Samsung Ukraine, Luxoft, 1+1 Медіа, ПП Науково-виробнича фірма “VD MAIS”, АТ «УкрСиббанк», Альфа-Банк, ND Group, Київський завод «Радар», завод «Генератор», завод «Маяк», ПАТ НВК «Київський завод автоматики ім. Г.І. Петровського», Державне підприємство «Науково-технічний комплекс «ІМПУЛЬС», Казенне підприємство спеціального приладобудування «Арсенал» та багато інших.

Спеціалізація «Комп’ютерно-інтерговані медичні системи» – це багатопрофільний напрямок сучасних медико-біологічних технологій, що базується на останніх досягненнях медицини та техніки і призначений для розробки, виготовлення та обслуговування біомедичних приладів та інформаційно-вимірювальних систем. Унікальність програми підготовки обумовлена можливістю брати участь у реальних конструкторських та науково-дослідних проектах світового рівня по створенню новітніх біотехнічних систем та технологій.

      Випускники спеціальності набувають навичок та вмінь з розробки та метрологічного забезпечення інтелектуальних засобів вимірювання, вміють проводити вимірювання, діагностику, тестування та лабораторні дослідження сировини, матеріалів та середовищ із використанням сучасних методик, можуть застосовувати спеціалізовані програмні засоби, сучасні технології програмування, в тому числі – веб-технології, у комп’ютеризованих інформаційно-вимірювальних системах.

            Працюють в галузі комп’ютерних систем збору та обробки даних, досліджень, прогнозування, контролю, випробувань об’єктів та процесів в різних сферах промисловості, у відділах і лабораторіях з метрології, стандартизації, сертифікації та контролю якості продукції.

До підприємств та компаній на яких працюють випускники кафедри входять такі як ТОВ «Медінтекс», КП «Київський метрополітен», GlobalLogic, Samsung Ukraine, Terrasoft, Альфа-Банк, ND Group, АТ «ОТП Банк», ПАТ «Квазар», ДП НАЕК «Енергоатом», Медичне спільне підприємство «ГАМБРАМЕД», ТОВ «Афгар», ПМВП “Фотоніка Плюс”, Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості», Науково-виробнича фірма «Діагностичні прилади» та інші.

Кафедра виробництва приладів проводить 

- зустрічі з випусниками кафедри для профорієнтаційної роботи серед студентів
- відкриті лекції та практичні заняття від спеціалістів провідних підприємст

[su_button url=”http://kafvp.kpi.ua/?cat=258&lang=uk” target=”blank” size=”12″ center=”yes” radius=”20″ text_shadow=”5px 5px 5px #000000″]Вакансії для студентів та випускників[/su_button]