Онлайн зустріч науково-педагогічних колективів НОВИНИ

Зима розпочалась з теплої зустрічі
Першого грудня відбулась онлайн зустріч науково-педагогічних колективів кафедри Виробництва приладів, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та кафедри Механіки і обчислювальної техніки, Сілезького технічного університету, республіка Польща. Під час онлайн зустрічі науковці представили свої університети та обмінялись напрямками наукових інтересів. Як підсумувала керівник кафедри Механіки і обчислювальної техніки д.т.н., професор Ewa Majchrzak: «Плюс від пандемії в тому, що ми навчилися дистанційним зустрічам, на яких, однак, легко встановити взаємні контакти і якщо ми можемо поспілкуватись навіть в такий спосіб , то це дуже цінний досвід, що лише сприятиме пошуку спільних наукових інтересів та розвитку співпраці між науковцями з різних країн».