Дослідження тепломасообміну при лазерному опроміненні НОВИНИ

У середині березня 2023 р. в лабораторіях підприємств Фотоніка-плюс та Академії лазерної медицини м. Черкаси магістрантом гр. ПБ-21мп Баталією Богданом (науковий керівник – доцент Терещенко Микола Федорович) була проведена серія експериментів з вивчення просторового розподілу лазерного випромінювання в біологічній тканині. Метою експериментів стала оцінка зміни параметрів температурного градієнта на поверхні тканини при дії лазерного випромінювання різних довжин хвиль та потужності. Дослідження спрямовані на вивчення тепломасообміну при взаємодії лазерного випромінювання з різними типами біологічних тканин. Проведені порівняння значень температурного градієнту і швидкості, а також часу тепломасообміну для різних комбінацій шарів тканин і глибини, які плануються доповісти на майбутніх наукових конференціях.