Ukrainian Israeli Innovation Summit Зустріч з випускниками,НОВИНИ

20 листопада студенти та викладачі кафедри виробництва приладів відвідали  саміт між Україною та Ізраїлем Ukrainian Israeli Innovation Summit. Захід такого рівня був організований та проведений завдяки величезній праці Новгородської Олени та її команди, які змогли привести до України легенд світових інновацій, ІТ-професіоналів, зібрати під одним дахом українських та ізраїльських підприємців, представників влади, послів України та Ізраїлю та запросити їх до розмови для вирішення стратегії подальшого спільного економічного розвитку. Ukrainian Israeli Innovation Summit виявився не просто яскравою, цікавою конференцією, а й ефективним торговим майданчиком, який стане великим кроком на шляху зміцнення та розвитку технологічного і бізнес співробітництва між країнами.

Від усього серця хочемо подякувати Олені Новгородській, нашій випускниці кафедри, за те що надала можливість викладачам та студентам відвідати захід такого рівня, який проходив в першому інноваційному парку України UNIT.City та отримати нові знайомства, нові ідеї, нові враження та нові емоції. Хочемо побажати Олені ще більше можливостей та бажань рухатись вперед, РУХАТИ ВПЕРЕД, реалізації всіх ідей та бажань і творчих успіхів.

А також ще раз подякувати за любов до своєї кафедри!