Зустріч з нашими випускниками Зустріч з випускниками

15.03.2018 року на кафедрі ВП відбулась зустріч з нашими випускниками Надточієм Євгенієм та Каспровим Михайлом, а також з їх колегою Шиліним Сергієм, що працюють в компанії Materialise. Головний офіс компанії знаходиться в Бельгії та має виробничі філіали у різних країнах Європи і світу. На зустрічі Євгеній з колегами розповіли про особливості проектування 3D-моделей з КТ та МРТ знімків, специфіку черепно-щелепо-лицьової хірургії, а також – про протезування колінних суглобів. Окрім того, Євгеній наглядно продемонстрував особливості виробничого процесу медичного 3D-друку, етапи виготовлення і проектування імплантів, відповів на питання і надав рекомендації щодо можливих шляхів працевлаштування в Materialise. Студенти і співробітники кафедри щиро дякують Євгенію та його колегам за інформативну зустріч і виділений час!