Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ,НОВИНИ

Організаційний  комітет запрошує Вас взяти участь у  V-й Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні інформаційні технології, засоби автоматизації та електропривод», яка відбудеться 23–24 квітня 2021 року у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ, Україна).

Участь у конференції безкоштовна

Тематичні напрями роботи конференції:

 1. Сучасні засоби створення та використання інформаційних технологій у різних предметних областях, зокрема у машинобудуванні, економіці та медицині.
 2. Моделі, методи і інформаційні технології системного аналізу та синтезу структурних, інформаційних і функціональних моделей складних технічних та економічних об’єктів і процесів.
 3. Актуальні питання використання методів, моделей та інформаційних технологій у складних технічних та економічних системах в умовах Четвертої промислової революції.
 4. Напрями вирішення проблем смартспеціалізації технічних та економічних систем.
 5. Технології моделювання й оптимізації технічних та економічних систем та процесів (статичні та динамічні, стохастичні, імітаційні, логіко-динамічні моделі, тощо).
 6. Методи планування, математичного, алгоритмічного і програмного забезпечення задач аналізу/синтезу складних технічних та економічних систем та процесів .
 7. Засоби автоматизованого проектування об’єктів та процесів на основі використання CAD/CAE/CAM/PDM/CALS – систем, технологій та процесів обробки інформації. Моделювання поведінки нових матеріалів в процесі обробки та експлуатації.
 8. Інтелектуальний аналіз даних та знань (Data Mining), організація баз знань для САПР, розробка систем інтелектуальної підтримки прийняття рішень в автоматизованих технічних та економічних системах і мережах.
 9. Надійність і якість технічних систем.
 10. Розробка електромеханічних систем на основі енергозберігаючих технологій, перетворювачів енергії тощо.
 11. Регульований електропривод, методи побудови систем керування та діагностування.
 12. Актуальні питання використання ІТ-технологій в освіті.

Информ лист_конф_Краматорск

 

 

Кафедра Виробництва приладів ПБФ, КПІ ім.Ігоря Сікорського