День відкритих дверей КПІАбітFest! НОВИНИ

Бажаєш отримати освіту та професійні навички, стати затребуваним фахівцем? Мрієш про блискучу кар’єру та роботу у провідних компаніях України та світу?

Тоді КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує усіх бажаючих на КПІАбітFest!

КПІАбітFest – оновлений формат нашого традиційного Дня відкритих дверей, який дозволяє познайомитися з університетом та його життям, а також отримати відповіді на актуальні питання вступу.

На консультативних пунктах відвідувачі зможуть отримати інформацію:

• про правила вступу на перший рівень вищої освіти – бакалаврат та другий – магістерський, а також як отримати другу вищу освіту;
  • про підготовку до вступу;
  • про вибір факультета/інститута, напрямку підготовки і спеціальності;
  • про підготовчі та адаптаційні курси;
  • про програми академічної мобільності;
  • про  освітні можливості, особливості та додаткові переваги навчання в технічному закладі вищої освіти.

Також на відвідувачів чекатиме цікаве спілкування з представниками факультетів/інститутів, кафедр та науково-освітніх центрів, демонстрація технічних і наукових розробок, корисні презентації,  участь в обговоренні трендів сучасних технологій, фотозони, смаколики та сувеніри.

Реєстрація тут