Конкурс проектів оборонних технологій ГУРТКИ,НОВИНИ

14-15 травня в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»був проведенний фінал першого в Україні конкурсу проектів оборонних технологій. Він проводиться як оборонна панель відомого в Україні фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge».

На конкурсі був представлений проект “Апарат вакуумної абсорбції та санації ран нашої студентки Руцької Оксани.

Апарат вакуумної абсорбції та санації ран –апарат вакуумної терапія чи VAC-терапія (Vacuum–assisted closure) з санацією ран – це новітній напрямок високоефективного лікування поверхні рани, заснований на поєднані локальної дії негативного тиску та дієвого впливу дрібнодисперсних розпилених частинок з лікарськими препаратами.

Поєднання методу вакуумної абсорбції з ультразвуковим зрошенням ранової поверхні є самодоповнюючими напрямами лікування ран. Таке поєднання дає можливість пришвидшити виздоровлення пацієнтів. Це призводить до прискореного заживлення ран, раневих поверхонь, вогнепальних ран.