Переддипломна практика Практика студентів

Поліщук Тарас та Дорощук Іван проходили переддипломну практику в Інституті прикладних проблем фізики та біофізики НАНУ. Інститут займається дослідженнями й експериментальними розробками у сфері біотехнологій, дослідженнями та розробками в галузі фізико-математичних наук, а також дослідженнями та розробками в галузі біологічних наук.

Одним з напрямків, в якому брали участь наші студенти, є створення оптичного глюкометру. Студенти розробили варіант корпусу для нього, а також попрактикувались на свердлильному станку під час його виготовлення. Також, перед ними було поставлено задачу знайти нагрівальний елемент який має розігріватись до 200 градусів, при цьому мати живлення до 12 В.

Переддипломна практика студентів 4-го курсу проводиться з метою збирання матеріалу для підготовки і виконання теми дипломного проекту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, а також для практичної апробації набутих теоретичних знань.