Переддипломна практика студентів Практика студентів

На даний час завершилась переддипломна практика студентів 4-го курсу, що проводиться з метою збирання матеріалу для підготовки і виконання теми дипломного проекту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, а також для практичної апробації набутих теоретичних знань.

Студенти групи ПБ-41  та  проходили переддипломну практику у ТОВ «КАМОЦЦІ», лідеру на ринку пневматики. Компанія здійснює проектування пневматичних компонентів будь-якої складності, виконуює підготовку рішень в галузі транспортної пневматики, трубопровідної арматури, пневматичних позиціонерів, пневматики високих тисків і спеціальних застосувань в різних галузях промисловості на базі пневмоапаратури Camozzi.

Під час проходження практики студенти ознайомились з роботою обладнання по виготовленню елементів пневматичних пристроїв, інструментів які використовуються при виготовленні. Також студенти приймали безпосередню участь в розробці та  проектуванні виробів, які виготовляються на підприємстві.