Переддипломна практика Практика студентів

Студенти групи ПБ-42 Нікітіна Єлизавета, Притула Ольга, Нагорянський Роман та Варданесян Карен проходять переддипломну практику на підпріємстві ОНІКО, що реалізує високоякісну продукцію власного виробництва і виробництва провідних світових фірм, яка використовується у лікувальних медичних закладах, а також для промислової радіографії і неруйнівного контролю (рентгенівські плівки і хімікати, рентгено-захисні фартухи, обладнання, касети та інш.).

На даному підприємстві працює випускниця нашої кафедри Мних Маргарита, що з задоволеням допомогає адаптуватись студентам на практиці. Студенти вже ознайомились зі специфікою виробництва, попрацювали зі симуляторами, розробили в системі тривимірного проектування КОМПАС-3D тримачі для рентген апарату, що використовують при досліджені дітей віком до 1 року.

Переддипломна практика проводиться з метою збирання матеріалу для підготовки і виконання теми дипломного проекту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня „бакалавр”, а також для практичної апробації набутих теоретичних знань.