МЕГАТРЕЙД ВАКАНСІЇ

«Мегатрейд», крупнейший украинский специализированный IT-дистрибутор, работает с 1996 года и является одной из ведущих компаний среди поставщиков оборудования и комплексных решений в сфере информационных технологий и коммуникаций на украинский рынок. Среди партнеров компании — практически все крупнейшие украинские системные интеграторы и сервис-провайдеры, а также ресселеры во всех регионах Украины.

Конкурсний відбір студентів 4-5 курсів з метою навчання і стажування з можливістю подальшого працевлаштування в Мегатрейд.
Під час стажування студенти отримують:

• навчання з наставником,
  • проходження технічних тренінгів з обладнанням і тренінгів з розвитку бізнес-навичок,
  • практичний досвід роботи в команді,
  • можливість працевлаштування в компанію (за умовиуспішного проходження тестування після навчання).

Оксана Стороженко – спеціаліст по роботі з персоналом
вул. Смоленська 31-33, М.Київ, 03005, Україна