День відкритих дверей КПІ ім.Ігоря Сікорського День відкритих дверей

День відкритих дверей КПІ ім.Ігоря Сікорського

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 10 лютого 2018 року з 9.00 до 18.00.

Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37), студентський простір «Belka» (НТБ ім. Г.І. Денисенка), навчальні підрозділи

В програмі заходу:

09.00 Реєстрація учасників, (корп.1, 1-й поверх)
09.00 – 10.00 Інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх)
10.00 – 11.00 Загальні збори у Великій фізичній аудиторії:
– інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році,
– інформація про Всеукраїнські олімпіади для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського
11.00 – 13.00 «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів.
13.00 – 18.00 Школа абітурієнта (студентський простір «Belka», НТБ ім. Г.І. Денисенка)
14.00 – 15.00 Групова інтерпретація результатів профорієнтаційного тесту* (корп.1, Велика фізична аудиторія)
Попереднє проходження тесту та реєстрація на захід обов’язкова

Запрошуємо до найкращого технічного університету України!

УвагаПопередня реєстрація

Групова інтерпретація результатів профорієнтаційного тесту

(попереднє проходження тесту та реєстрація на захід обов’язкова)

Старшокласники, які пройшли тестування за профорієнтаційною методикою «Магеллано-Університет» на державному сайті «Моя кар’єра» (http://mycareer.org.ua/), запрошуються на захід, на якому будуть розшифровані основні складові профорієнтаційного тесту: субтести, шкали та їх взаємозв’язок між собою. Для цього потрібно прийти разом з батьками на захід та взяти з собою результати тестування, а також заздалегідь підготувати питання.

Звертаємо вашу увагу, що захід буде проходити в форматі групової інтерпретації результатів стандартизованого типового звіту тесту на прикладі випадкового вибору, тому індивідуальні питання не можуть бути висвітлені, а тільки загальні питання, які стосуватимуться самого тесту, його проходження, його складових (субтестів, шкал, значень) та висновків.

Ведучий: Нестеренко Микола Васильович – керівник напрямку профдіагностики Київського молодіжного центру; навчаючий тренер методиці «Магеллано-Університет».