Практично-лекційне заняття з 3D-друку Відкриті лекції

На кафедрі виробництва приладів в рамках дисципліни Системи автоматизованого проектування відбулося практично-лекційне заняття з 3D-друку.

Головним спікером був аспірант кафедри Новаковський Олександр Георгійович, який вже довгий час займається створенням та вдосконаленням 3D-принтерів. Протягом заняття студенти мали можливість ознайомитися з можливостями 3D-друку на прикладі деталей, що розроблені самими ж студентами, та отримати готові деталі у вигляді сувенірів))) Надзвичайно цікаве та корисне заняття, де студенти моли змогу не лише ознайомитися з історією створення перших 3D-принтерів, їх вдосконаленням та застосуванням, а й втілити свої розробки в реальні деталі)))

Дуже дякуємо Олександру Георгійовичу і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю)