Екскурсія на XVІ Міжнародний промисловий форум Екскурсії студентів

22 листопада 2017 року відбулась екскурсія груп ПБ-41 та ПБ-61 під керівництвом викладача кафедри Осадчого О.А. на найбільшу в Україні виставку по машинобудуванню, механообробці та приладобудуванню XVІ Міжнародний промисловий форум для ознайомлення з найсучаснішими здобутками від найвідоміших світових виробників Німеччини, Японії, США, Швейцарії, Китаю, Південної Кореї та інших. Студенти ознайомились з широким спектром металообробних верстатів: установки для гідроабразивного та плазмового різання, обробні центри, токарні, фрезерні, свердлильні, шліфувальні верстати – ручні та з ЧПК, листозгинальне обладнання, гільйотини, преси, таких виробників як Knuth, TRUMPF, Haas, OKUMA, OMAX, SCHAUBLIN, Mitsubіshi Electric, FANUC, SODICK, Zenitech, Doosan; сучасним металообробним інструментом від TaeguTec, Guehring, Kennametal, Korloy та інші. Крім того був представлений широкий спектр різноманітних рішень в автоматизації виробництва, автоматизованому контролі виробничих процесів, обладнання та прилади для здійснення контролю, промислові роботи та сучасні системи ЧПК. В рамках відвідування виставки відбулися зустрічі студентів з потенційними роботодавцями.