Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського
Кафедра виробництва приладів ПБФ КПI ім. Ігоря Сікорського

Козловський Андрій буде навчатися в університеті Groningen Міжуніверсит.відносини

Більшість студентів ведуть пасивний спосіб життя: навчання-навчання, навчання-робота і т. д. І повністю не користуються правами студентів (окрім покупки проїзних на громадський транспорт та білетів на поїзд).
Програма Еразмус+ та Мобільність КПІ існують вже багато років, але мало хто про них знає через свою не компетентність та відсутність бажання шукати інформацію.
 Історія одного нашого студента показує інший приклад. Козловський Андрій (ПБ-71мн) виграв конкурс і з другого семестру 2017/2018 року буде навчатися в університеті Groningen (http://mobilnist.kpi.ua/university-of-groningen, www.rug.nl)

Так, студент Козловський А.Г. ще на першому курсі у 2012 році брав участь у конференціях, які проходили на приладобудівному (ПБФ) та фізико-математичному (ФМФ) факультетах. Уже через півроку він отримав свій перший патент – «Універсальний пристрій для обробітку присадибної ділянки» (UA 105721 U). За свої наукові здобутки був нагороджений стипендією Президента України – Петра Порошенка – у 2017 році.
Андрій охоче ділиться своїми успіхами та розповідає інформацію всім бажаючим, підтримує тих, хто має внутрішню мотивацію та є зацікавленим у загальному розвитку.


Алгоритм  участі на програми обміну наступний:

  1. Визначитись з університетом, з яким заключені зв’язки (переважно, країни Європи. Детальніше: на сайті http://mobilnist.kpi.ua). Дізнатись про дати закінчення прийому документів. Підібрати максимально схожий факультет, тому що згідно з вимогами 15 кредитів повинно співпадати (зазвичай 1 предмет – 5 кредитів).
  2. Пройти конкурсний відбір, який включає в себе здачу екзамену з Іноземної мови та подання всіх наукових, творчих робіт грамот, похвальних листів, нагород і т.д., здобутих в період навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, які відносяться до Вашого напрямку навчання.
  3. Заключний етап, який включає в себе оформлення документів, медичної страховки, отримання візи, пошук житла та багато інших потреб, щоб «коли опинишся один-на-один, відчував себе як дома, як в рідному КПІ. «Саме цим зараз і займаюсь», – зізнається Андрій. Звичайно ж там будуть куратори, які будуть надавати допомогу при потребі.

Подальший свій потенціал він планує спрямувати на виконання науково-дослідних робіт у галузях своєї спеціальності та інших цікавих сферах діяльності, таких як лазерні технології, наноматеріали, 3-D принтери та розроблення власних приладів та механізмів.

Із такими студентами ми не розлучаємося, і співпрацюємо навіть після навчання.
Студенти, які задіяні в багатьох сферах науково-творчої діяльності, гуртках чи стартапах; студенти, які працюють з величезним задоволенням – знають чого вони варті. Це ті студенти, які не злякалися зробити перший крок на зустріч науковій діяльності і переступили через слова такі як «не хочу» і «не можу». Вони цінують і раціонально використовують свій час, мотивують, підтримують, заохочують і допомагають іншим посягнути значення потреби в написанні наукових робіт, які спрямовані на розвиток особистості та вміння висловлювати свою думку.
Тому ми хочемо побажати подальших успіхів у науково-технічній та інноваційній діяльності абсолютно всім студентам! Оскільки віримо, що завдяки таким нашим студентам Україну чекає світле майбутнє в найближчі роки.